TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

05 2022

Uroczyste otwarcie szkoły w Szczęsnem z atrakcjami dla mieszkańców. Już w niedzielę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Urząd Gminy Grodzisk Maz./Mat. prasoweUroczyste otwarcie szkoły w Szczęsnem z atrakcjami dla mieszkańców. Już w niedzielę - Grodzisk News


Na najbliższą niedzielę (15 maja) zaplanowano oficjalne i uroczyste oddanie do użytku gmachu Szkoły Podstawowej w Szczęsnem. Podczas wydarzenia nie obędzie się m.in. bez zwiedzania obiektu oraz występów artystycznych.


Pamiętamy, że szkoła w Szczęsnem ruszyła bez oficjalnych uroczystości już 20 kwietnia, w związku z potrzebą zapewnienia odpowiedniej liczby oddziałów szkolnych dla wszystkich dzieci w gminie. Teraz Grodzisk uznał, iż to właściwy moment by przeprowadzić uroczystą inaugurację z atrakcjami, zwłaszcza że zapowiada się słoneczna niedziela.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W programie wydarzenia: uroczyste przecięcie wstęgi, zwiedzanie budynku szkoły, część artystyczna przygotowana przez uczniów szkół podstawowych w Adamowiźnie, Książenicach oraz grodziskiej „Szóstki”. Będzie też smaczny poczęstunek w kuchni polowej, a później potańcówka.

W części oficjalnej przewidziano prezentację poszczególnych sołectw grodziskiej gminy, za w segmencie rozrywek dla najmłodszych – zajęcia sportowo-taneczne przygotowane przez grupę cyrkową „Klaunik”; w programie znalazły się również warsztaty plastyczne.

Początek wydarzenia w Szczęsnem 15 maja o godz. 14.00.

Uroczyste otwarcie szkoły w Szczęsnem z atrakcjami dla mieszkańców. Już w niedzielę - Grodzisk Newsfoto: Urząd Gminy Grodzisk Maz./Mat. prasowe


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

a trawa pomalowa na zielono? deptak umyli, zużyli dużo wody, firmie musieli zapłacić, a teraz deptak upaprany, deptak rozkopywali wczoraj i przedwczoraj bo gaz czy coś do nowej inwestycji deweloperskiej na deptaku podławczali! Brawo!

only one
12-05-2022 16:38

człowieku, weź orczyk i walnij się w ten pusty sagan i nie pisz takich głupot.

Leonard
12-05-2022 21:33

Brawo Leonard! W punkt! To jest propozycja dla wszystkich "ciągle niezadowolonych"! Jeszcze raz BRAWO!!!

Babcia
13-05-2022 00:18

Kopią i będą kopać bo nie jest skończone. A poza tym każdy chce mieć podłączone media do budynku. A kostka? przyjdzie deszcz i się sama umyje.

Nowy
12-05-2022 22:45

to po co myła jakaś firma i tyle wody poszło? Jak są teraz roboty, to trzeba było umyc po robotach, a nie lali wodę, za którą my zapłacimy a teraz roboty na deptaku

J
13-05-2022 01:42

Człowieku J. ... "Tyle wody"... - to wg. Ciebie jaka jest jednostka miary? Wyprowadź się jak wszystko Ci przeszkadza

ECH
13-05-2022 10:52

tataj każda konstruktywna uwaga i krytyka władzy lokalnej jest trudna do przyjęcia. Obrońcy majestatu mają żelazny zestaw pyskówek pt. wynoś się, wyprowadż się, walnij się....jestescie żałośni z taką retoryką! niech gmina pokaże rachunek za wodę, ile wody wylano i ile zapłaciła tej firmie, która taką usługę wykonała!

the best
13-05-2022 17:49

Byłem na otwarciu. Główną atrakcją zdecydowanie była sukienka pani dyrektor. 2 wycięcia do pasa w połączeniu z wiatrem, który był tego dnia robiły super robotę ;)
Tylko czy to przystoi na tym stanowisku?

Zadowolony
16-05-2022 07:46
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.