reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

01 2022

Będzie kanalizacja w kolejnych ulicach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Będzie kanalizacja w kolejnych ulicach - Grodzisk News


Przedstawiciele grodziskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji podpisali umowy na budowę sieci kanalizacyjnej na kilku ulicach w Kałęczynie, Kozerkach, Władkowie oraz Opypach.


Zgodnie z podpisanymi umowami nowa kanalizacja będzie gotowa najpóźniej w przyszłoroczne wakacje. Pierwsza umowa dotyczy budowy sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej w ul. Zgodnej wraz z drogą boczną w Kałęczynie, w ul. Wylotowej, Planetarnej i Księżycowej wraz z drogami bocznymi w Kozerkach oraz w ul. Neptuna i Polarnej wraz z drogą boczną we Władkowie. Tutaj termin rozpoczęcia robót wyznaczony jest na luty tego roku, a zakończenie planowane jest w sierpniu 2023 r. (oddanie do użytku miesiąc później).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Druga umowa obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej w ul. Mazowieckiej, Paprociowej, Gajowej oraz drogach bocznych w Opypach. Tutaj prace ruszą jeszcze w tym miesiącu, a mają się zakończyć w lipcu 2023 r. (oddanie do użytku w sierpniu 2023 r.).

Pierwsze zadanie będzie kosztowało 1,7 mln zł brutto, drugie – 2,27 mln zł brutto. Inwestycję zrealizuje firma ENERGO-WAC z Konstancina-Jeziornej.

Będzie kanalizacja w kolejnych ulicach - Grodzisk News
Będzie kanalizacja w kolejnych ulicach - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ale maski piękne

Damian
10-01-2022 21:05
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.