TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

11 2021

Umowa na rewitalizację placu Wolności podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Umowa na rewitalizację placu Wolności podpisana - Grodzisk News


Wczoraj informowaliśmy o otrzymaniu przez Grodzisk dofinansowania, za które odnowi m.in. oblicze pl. Wolności. Dziś zaś możemy napisać, że podpisano umowę na tę właśnie inwestycję! Zajmie się nią firma MKL-BUD.


Przypomnijmy. Przetarg jest podzielony na trzy zadania. Pierwsze z nich jest właściwą rewitalizacją Placu Wolności. Jak napisano w postępowaniu obejmuje ona m.in. likwidację nawierzchni betonowej na rzecz wykonania fontanny „w celu łagodzenia zmian klimatu”, wymianę nawierzchni nieprzepuszczalnych na przepuszczalne, wykonanie nasadzeń zieleni urządzonej wraz z drzew istniejących, wykonanie ogrodów deszczowych, niecek retencyjnych, wykonanie zbiornika retencyjnego zbierającego deszczówkę służącą do podlewania zieleni, wykonanie systemu nawadniania roślin, czy remont cokołu pomnika. Drugie zadanie dotyczy wymiany okładziny schodów, a trzecie – prace pielęgnacyjne zieleni.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwsze zadanie ma być gotowe w 265 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą, drugie w 370 dni od parafowania umowy, a trzecie – 24 miesiące od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.

Warszawska firma zrealizuje te etapy za cenę ponad 4,6 mln zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.