reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

10 2023

Umowa na przebudowę Piaskowej podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plUmowa na przebudowę Piaskowej podpisana - Grodzisk News


Wkrótce ruszyć powinny przygotowania do rozpoczęcia robót obejmujących kompleksową modernizację nawierzchni na dwóch fragmentach ul. Piaskowej w Grodzisku: od ul. Nadarzyńskiej do torów WKD oraz od ul. Na Laski do ul. Okrężnej. Włodarze podpisali niedawno umowę z wykonawcą tej inwestycji.


Gmina postawiła na najniższą ofertę złożoną przez firmę Marbudex ze Skierniewic opiewającą na prawie 817 tys. zł. Umowę z przedstawicielem zwycięskiej firmy podpisali w willi Niespodzianka burmistrz Grzegorz Benedykciński i jego zastępca między innymi do spraw inwestycji Norbert Cegliński.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przedsięwzięcie zakłada remont nawierzchni jezdni poprzez jej frezowanie i ułożenie nowej warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej. Ponadto w niektórych miejscach jednak remont ma być prowadzony na pełną grubość konstrukcji jezdni, a lokalnie mają też być wymienione m.in. krawężniki. W miejscach gdzie występują tzw. zadolenia chodnik ma zostać wyrównany. W planie jest też lokalna wymiana ścieków prefabrykowanych oraz regulacja ścieków z kostki betonowej.

Czas realizacji przedsięwzięcia wyznaczono na 330 dni, z datą końcową do 25 września 2024 roku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Brawo. Brawo. Brawo. To jest miś na miarę naszych możliwości. I tym misiem zamykamy usta niedowiarkom.
S.B.


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.