TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

02 2022

Umowa na parking przy hali podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsUmowa na parking przy hali podpisana - Grodzisk News


Formalności stało się zadość. Umowa na wybudowanie parkingu przy Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej przy ul. Sportowej została podpisana.


Zgodnie z zamówieniem parking ma powstać po południowo-wschodniej stronie i ma mieć 102 miejsca postojowe dla samochodów osobowych (w tym 5 dla osób niepełnosprawnych). Dodatkowo ma też powstać parking dla pracowników od strony północnej przy drodze pożarowej (25 miejsc), a także parking dla autobusów bezpośredni przy pasie drogowym ulicy Dalekiej oraz place manewrowe w strefie dojazdu technicznego i dojazdu do części gastronomicznej obiektu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wokół obiektu mają się pojawić również chodniki, a także szachy terenowe. Droga dojazdowa na parking ma mieć nawierzchnię asfaltową, natomiast sam parking z kostki brukowej. Inwestycja będzie się wiązała z rozbiórką istniejących na tym terenie budynków.

Umowa na realizację zadania z firmą DELTA z Warszawy została właśnie podpisana. Oznacza to, że roboty niebawem ruszą. Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 19 sierpnia 2022 r.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Kolejny przeterg i nie firma przyjaciel Wig-Dar? Coz za zmiana...

Helena
20-02-2022 19:29
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.