reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

08 2022

Umowa na modernizację grodziskiej hali podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Archiwum1 - Grodzisk News


Grodzisk podpisał umowę na modernizację hali sportowej przy ul. Westfala 3a. Oznacza to, że najpóźniej w połowie listopada prace powinny zostać ukończone.


Umowę na prawie 1,2 mln zł magistrat zawarł z firmą Top Sport Jan Pietraszko z Bielska-Białej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W zakres zamówienia wchodzi m.in. demontaż starej posadzki, skucie warstw betonu podkładowego, wykonanie warstwy wyrównawczej z chudego betonu w hali sportowej i izolacji termicznej posadzki w części hali sportowej, wykonanie płyty betonowej pod podłogę podniesioną, wykonanie systemowej podłogi sportowej, wykonanie dylatacji i warstwy wyrównawczej posadzki betonowej pod wykładzinę.

Następnie w ramach zadania wykonawca ma zająć się montażem wykładziny na wykonaną warstwę wyrównawczą, a także montażem trybun, tulei i bramek do piłki ręcznej, montaż tulei i słupków do piłki siatkowej. Górna warstwa nawierzchni ma być wykonana z kalandrowanego (sprasowanego pod ciśnieniem i temperaturą) winylu, natomiast dolna warstwa z pianki PCV o dwóch bardzo dużych gęstościach. Wykładzina ma posiadać m.in. certyfikaty IHF (Międzynarodowy Związek Piłki Ręcznej), FIVB (Międzynarodowa Federacja Siatkówki) oraz FIBA (Międzynarodowy Związek Piłki Koszykowej).

W ramach zadania ma być także modernizacja trybun w hali oraz posadzki w tzw. sali niebieskiej. Zapisy umowy stanowią, iż wykonawca powinien zrealizować w ciągu 98 dni od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.