TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

11 2023

Umowa na modernizację dróg w centrum Grodziska podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Dziś została podpisana umowa na modernizację ulic: Żwirki i Wigury, Obrońców Getta i Konspiracji w Grodzisku Mazowieckiego. Koszt inwestycji to blisko 2,5 mln zł.


Umowę parafowano dziś w Willi Niespodzianka. Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński podpisał ją wraz z przedstawicielem stołecznej firmy DELTA S.A. Wartość kontraktu to 2,42 mln zł. Oznacza to, że prace będą mogły ruszyć już niebawem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Chodzi o kompleksowy remont ulic: Konspiracji, Żwirki i Wigury oraz Obrońców Getta, które stanowią jeden ciąg komunikacyjny równoległy do deptaka ciągnący się od ul. 1 Maja do ul. Bałtyckiej. Zgodnie z zamówieniem na tych ulicach stara nawierzchnia ma zostać sfrezowana, a stare chodniki, zjazdy do posesji i krawężniki – rozebrane. Następnie mają zostać ustawione nowe granitowe krawężniki, chodniki i zjazdy z kostki brukowej oraz ułożona nowa nawierzchnia jezdni z betonu asfaltowego.

Wszystkie prace powinny zostać zrealizowane w ciągu 330 dni od daty podpisania umowy.

Umowa na modernizację dróg w centrum Grodziska podpisana - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.