reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

11 2023

Umowa na modernizację dróg w centrum Grodziska podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plUmowa na modernizację dróg w centrum Grodziska podpisana - Grodzisk News


Dziś została podpisana umowa na modernizację ulic: Żwirki i Wigury, Obrońców Getta i Konspiracji w Grodzisku Mazowieckiego. Koszt inwestycji to blisko 2,5 mln zł.


Umowę parafowano dziś w Willi Niespodzianka. Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński podpisał ją wraz z przedstawicielem stołecznej firmy DELTA S.A. Wartość kontraktu to 2,42 mln zł. Oznacza to, że prace będą mogły ruszyć już niebawem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Chodzi o kompleksowy remont ulic: Konspiracji, Żwirki i Wigury oraz Obrońców Getta, które stanowią jeden ciąg komunikacyjny równoległy do deptaka ciągnący się od ul. 1 Maja do ul. Bałtyckiej. Zgodnie z zamówieniem na tych ulicach stara nawierzchnia ma zostać sfrezowana, a stare chodniki, zjazdy do posesji i krawężniki – rozebrane. Następnie mają zostać ustawione nowe granitowe krawężniki, chodniki i zjazdy z kostki brukowej oraz ułożona nowa nawierzchnia jezdni z betonu asfaltowego.

Wszystkie prace powinny zostać zrealizowane w ciągu 330 dni od daty podpisania umowy.

Umowa na modernizację dróg w centrum Grodziska podpisana - Grodzisk Newsfoto: GrodziskNews


ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz

Dwa i pół miliona złotych za 600 metrów ulicy?
Czy willa w Owczarni już zamieszkana?

Ciekawość mnie zżera
08-11-2023 17:54

Prośba o więcej informacji na temat tej willi... któż to taki się tam przenosi... no bo chyba nie ... nie, to niemożliwe... ;) a może... ;)

Ciekawy swiata
08-11-2023 21:26

Dewaloper budując bloki zniszczył drogę niech poniesie koszty a ludzie na niektórych ulicach po opadach mają ciężko dotrzeć do swoich posesji i jakoś urzędu to nie interesuje

Mieszkaniec
08-11-2023 18:19

Samochody obsługujące tą budowę miały zakaz poruszania się w/w drogami.

Piotrek
08-11-2023 21:19

Rozumiem, że trzeba naprawiać ulice Żwirki i Wigury, Obrońców Getta i Konspiracji, a kiedy ulice Kasztanowa, Cyraneczki, Żurawia będą wogóle przejezdne.
Stan tych dróg jest po prostu tragiczny, a mieszkanców w tym rejonie miasta jest coraz więcej i samochodów tędy przejeżdżających każdego dnia jest bardzo dużo.

grodziszczanin
08-11-2023 18:23

Proszę Pana takich ulic jest znacznie więcej jak dla przykładu ulica Topolowa która od ponad 50 lat nie może doczekać się nawierzchni a jej mieszkańcy mierzą się z kurzem i błotem na przemian który niszczy elewacje i ogrodzenia posesji a obiecane fundusze są przesuwane na kolejne inwestycje w zamian zaś podwyższane są podatki dla tej strefy zaliczając ją do obszaru centrum - prawdziwa ignorancja jej mieszkańców co zakrawa na żenadę ,no cóż za mało wyborców z tej strefy więc po co o nich walczyć ????

Rodowity grodziszczanie - Pozdrawiam
09-11-2023 09:05

A co z kilkukrotną obietnicą rewitalizacji deptaka! ? Deptaka, a nie tylko Placu Wolności. Obietnice, skrzynki z kwiatami i "kioski" sprawy nie załatwiają. Wizytówka wątpliwej urody...

mieszkaniec
09-11-2023 11:06

Deptak bardzo się ożywił. Ktoś naliczył chyba 8 ciucholandów. Ruch w interesie używanych tekstyliów jest prawie taki sam jak w biurach Polskiego Stronnictwa Ludowego. Grodzisk rośnie w siłę, a biednieją jego mieszkańcy.

becia
09-11-2023 15:06

A kiedy wreszcie zostanie zrobione Wszystko !? Wszyscy na Wszystko czekają i wszystkim się Wszystko należy ! To jest skandal i w o ogóle to czas na zmiany !

Skandal
09-11-2023 12:58

A dla mnie się podoba że remontują już dobre ulice bo jak tak pomyśleć to lepiej żeby była jedna remontowana cały czas w koło, niż inne które są 💩a mieszkańcy już się przyzwyczaili. Przepraszam że tak napisałem.

Kosimazaki
28-11-2023 12:15








📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE