reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

22

06 2020

Ulewa w regionie. Strażacy mają coraz więcej zgłoszeń [FOTO/WIDEO]


Grodzisk News


Ulewa w regionie. Strażacy mają coraz więcej zgłoszeń [FOTO/WIDEO] - Grodzisk News


Mocna ulewa nad naszym regionem spowodowała, że wiele ulic przypomina nie drogi, a rzeki, przez które próbują się przebić samochody. W związku z ulewą, strażacy z powiatu mają sporo pracy, zgłoszeń od mieszkańców wciąż przybywa.


Rzęsisty deszcz pada od co najmniej godziny. Olbrzymie ilości wody podtopiły wiele ulic i posesji, o przejściu po ulicy suchą stopą nie ma mowy. Dziś ulewa przysporzy dużo pracy lokalnym strażakom. ? Mamy dużo zgłoszeń związanych z ulewą, samochody wyjechały do akcji. Jednak część z nich wody stojącej na ulicy, a my wypompowywaniem deszczówki z dróg się nie zajmujemy. Jeżeli jednak ta wdziera się do budynku to staramy się pomóc. Kilka zgłoszeń mamy z Grodziska, jedno z Żabiej Woli na ten moment. Mocno pada i pewnie do wieczora będziemy mieć dużo pracy ? mówi nam Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

https://youtu.be/hr142BTSJnI
Poniżej zdjęcia z centrum Grodziska.


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz

Zdjęcia jak sprzed kilku lat, czyli nic nie zrobiono w tych miejscach przez taki czas. Smutne...

Hiubi
22-06-2020 16:49

W ogóle nigdzie nic nie zrobiono! Za to szykowana jest trzecia w ciągu póltora roku podwyżka za wywóz śmieci. Brawo Panie Burmistrzu, brawa także dla Pana radnych z Ziemi Grodziskiej. Może warto jednak pomyśleć o referendum w sprawie odwołania Pana i Pana ekipy. 25 lat zrobilo swoje. Liczy się interes swój, deweloperów i zaprzyjaźnionych firm (np. dziwnym trafem wszystkie świetlice wiejskie w regionie buduje jedna firma z Książenic... przykładów można mnożyć), a nie interes społeczny!

gosc
22-06-2020 21:51

Co roku jak są ulewy to zalewa to miejsce a nic z tym nie robią...

gość
23-06-2020 08:50

pokaż wszystkie komentarze (4)

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.