23 01 2019

Ul. Żyrardowska do remontu. Będą utrudnienia

23.01.2019, godz.: 10:15
Ul. Żyrardowska do remontu. Będą utrudnienia
Fot. GrodziskNews.pl

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg na remont drogi 579. Inwestycja obejmie blisko 500-metrowy odcinek ul. Żyrardowskiej w Grodzisku.

MZDW w najbliższym czasie zamierza przeprowadzić przebudowę 11,5-kilometrowego odcinka drogi 579 z Grodziska do Radziejowic. Jednak jak się okazuje to nie jedyna inwestycja w trasę 579. W ostatnich dniach został ogłoszony przetarg na przebudowę blisko 500-metrowego fragmentu ul. Żyrardowskiej w Grodzisku.

Inwestycja obejmie fragment od skrzyżowania z ulicą Plac Króla Zygmunta Starego do krzyżówki z ul. Żytnią. W zakres robót wchodzi m.in. mechaniczne oczyszczenie nawierzchni, wykonanie warstwy wyrównawczej, ułożenie asfaltowej warstwy ścieralnej, wymiana i regulacja wpustów,czy regulacja istniejących zjazdów.

Droga powinna zostać wyremontowana do końca lipca tego roku. Prace będą się wiązały z utrudnieniami, więc prawdopodobnie zostaną zorganizowane objazdy. Jak będzie wyglądała czasowa organizacja ruchu, dowiemy się po wyłonieniu wykonawcy, bowiem w jego gestii będzie jej przygotowanie.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.