22 06 2020

Ul. Montwiłła wyłączona z ruchu. Policja: Można zgubić rejestrację

22.06.2020, godz.: 17:41
Ul. Montwiłła wyłączona z ruchu. Policja: Można zgubić rejestrację
Fot. GrodziskNews.pl

Po dzisiejszej ulewie ul. Montwiłła w Grodzisku zamieniła się w głęboką rzekę. Policja zamknęła tymczasowo tę drogą od strony ul. Sienkiewicza. Kilku kierowców zgubiło tam tablice rejestracyjne.

Mocna ulewa spowodowała, że wiele ulic i posesji zostało zalanych deszczówką. W przypadku mocnych opadów najwięcej wody pojawia się na ul. Montwiłła w Grodzisku. Dziś nie było inaczej.

U zbiegu ulic Radońskiej i Montwiłła droga przypominała wielkie bajoro, a nie jezdnię. Samochody przejeżdżające w tym rejonie musiały pokonać głęboką wodę, która niejednokrotnie wlewała się nawet na maskę pojazdu. Dlatego też policja zamknęła dla ruchu tę drogę. – Ul. Montwiłła od strony ul. Sienkiewicza jest tymczasowo zamknięta dla ruchu do czasu, aż poziom wody znacznie się obniży. Policjanci kierują auta na objazdy – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Niektórzy zgubili w wodzie tablice rejestracyjne. – Poziom wody powoli spada, policjanci wyłowili z niej kilka tablic rejestracyjnych. Jeżeli ktoś zgubił swoją tablicę, prosimy o zgłaszanie się na grodziską komendę. Możliwe, że policjanci już ją mają – dodała rzecznik grodziskiej policji.

💬︎ 5

Dodaj Komentarz

5 odpowiedzi na “Ul. Montwiłła wyłączona z ruchu. Policja: Można zgubić rejestrację”

 1. jjj pisze:

  Wczoraj znalazłem tablicę rej. i poszedłem na grodziską komendę w celu przekazania Policji. Panowie Policjanci odmówili.
  Chyba jakiś brak przepływu informacji w naszej grodziskiej komendzie :(

 2. Wgm pisze:

  Zalewa róg Montwilla i Sienkiewicza od wielu lat i nic nikt z tym nie robi

 3. Małgosia pisze:

  A czemu nie ma nic o zalanej ulicy Wólczyńskiej? Takie sceny jak te opisane tutaj są standardem dla ulicy Wólczyńskiej w okolicy Carrefour’a, przy każdej większej ulewie. Giną zwykle tablice. Przy okazji ulegają zniszczeniu tereny zieleni przy ulicy (woda usuwa korę i kamienie – odsłaniajac czarną folię przymocowaną do terenów gdzie kiedyś były trawniki z trawą. Projektant tych terenów nie wykazał się wyobraźnią ;). Zwykle trawniki jakie były tu wcześniej były znacznie praktyczniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.