17 05 2020

Ul. Dembowskiej do remontu

17.05.2020, godz.: 07:05
Ul. Dembowskiej do remontu
Fot. GrodziskNews.pl

Milanowski magistrat ogłosił przetarg na remont blisko 500-metrowego odcinka ul. Dembowskiej. Droga powinna być gotowa do końca wakacji.

O ogłoszeniu przetargu burmistrz poinformował m.in. na swoim profilu na Facebooku. – Dzisiaj podpisałem przetarg na przebudowę ul. Dembowskiej. Jak wszystko pójdzie dobrze ruszamy z budową za ok. 2 tygodnie – napisał wczoraj (15 maja) Piotr Remiszewski. To bardzo optymistyczny scenariusz biorąc pod uwagę, że termin otwarcia ofert wyznaczono na 1 czerwca, a następnie trzeba wybrać wykonawcę i podpisać z nim umowę.

Inwestycja zakłada remont nawierzchni ul. Dembowskiej na odcinku 476 metrów. W ramach inwestycji mają zostać przeprowadzone takie prace jak m.in. roboty rozbiórkowe, wyrównanie nawierzchni poprzez frezowanie oraz profilowanie istniejącej podbudowy wraz z wykonaniem nowej podbudowy, ustawienie krawężników, oczyszczenie podbudowy, wykonanie warstwy wyrównawczej oraz warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Zamówienie obejmuje też regulację istniejącej infrastruktury podziemnej, a także wymianę na nowe takich elementów jak: skrzynki od zasuw, hydrantów, włazów na studniach rewizyjnych.

Kiedy kierowcy będą mogli skorzystać z wyremontowanej drogi? Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 31 sierpnia 2020.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata