TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

30

09 2015

Ul. Bukowa już gotowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Mieszkańcy Podkowy Leśnej już swobodnie korzystać z wyremontowanej ulicy Bukowej. Droga zamknięta na czas robót, została na powrót  udostępniona dla ruchu aut. ? Do wykonania została już tylko kosmetyka na poboczach ? mówi Artur Tusiński, burmistrz Podkowy.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Odnowę ul. Bukowej podkowiański magistrat podzielił na dwie części. W pierwszej nowa nawierzchnia asfaltowa pojawiła się na odcinku drogi pomiędzy ulicami Topolową a Grabową. W drugim etapie drogowcy zabrali się za remont pozostałych 500 metrów Bukowej aż do ul. Podleśnej. Oprócz  nowej nawierzchni zyskała także system kanalizacji deszczowej. Dodatkowo na całości zainstalowano elementy spowolnienia ruchu, z progami na czele.

Remont pierwszego z wymienionych odcinków zakończył się w kwietniu, zaś pod koniec maja podkowiański magistrat wyłonił wykonawcę remontu drugiego fragmentu. W pierwszych dniach września roboty wymagały zamknięcia Bukowej dla ruchu. Drogowcy już jednak zakończyli działania modernizacyjne.

? Nowe oblicze drogi jest już gotowe, wrócił na nią normalny ruch. Do całkowitego zamknięcia inwestycji pozostało nam uporządkowanie poboczy i zagospodarowanie terenów zielonych wokół drogi, aby wszystko wyglądało estetycznie ? wyjaśnia burmistrz Tusiński. ? To zrobimy już jednak naszymi miejskimi siłami, bez pomocy wykonawcy ? dodaje.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.