TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

09 2015

Ul. Bukowa już gotowa


Grodzisk News


Ul. Bukowa już gotowa - Grodzisk News


Mieszkańcy Podkowy Leśnej już swobodnie korzystać z wyremontowanej ulicy Bukowej. Droga zamknięta na czas robót, została na powrót  udostępniona dla ruchu aut. ? Do wykonania została już tylko kosmetyka na poboczach ? mówi Artur Tusiński, burmistrz Podkowy.


reklama Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Odnowę ul. Bukowej podkowiański magistrat podzielił na dwie części. W pierwszej nowa nawierzchnia asfaltowa pojawiła się na odcinku drogi pomiędzy ulicami Topolową a Grabową. W drugim etapie drogowcy zabrali się za remont pozostałych 500 metrów Bukowej aż do ul. Podleśnej. Oprócz  nowej nawierzchni zyskała także system kanalizacji deszczowej. Dodatkowo na całości zainstalowano elementy spowolnienia ruchu, z progami na czele.

Remont pierwszego z wymienionych odcinków zakończył się w kwietniu, zaś pod koniec maja podkowiański magistrat wyłonił wykonawcę remontu drugiego fragmentu. W pierwszych dniach września roboty wymagały zamknięcia Bukowej dla ruchu. Drogowcy już jednak zakończyli działania modernizacyjne.

? Nowe oblicze drogi jest już gotowe, wrócił na nią normalny ruch. Do całkowitego zamknięcia inwestycji pozostało nam uporządkowanie poboczy i zagospodarowanie terenów zielonych wokół drogi, aby wszystko wyglądało estetycznie ? wyjaśnia burmistrz Tusiński. ? To zrobimy już jednak naszymi miejskimi siłami, bez pomocy wykonawcy ? dodaje.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.