reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

10 2020

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, został zatrzymany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, został zatrzymany - Grodzisk News


46-letni mężczyzna, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości został zatrzymany w Owczarni przez policję z Pruszkowa.


Policjanci otrzymali informację, że na terenie powiatu pruszkowskiego przebywa poszukiwany 46-latek. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres. W miejscowości Owczarnia znaleźli i zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 46-latek był poszukiwany listem gończym, w celu zastosowania tymczasowego aresztu, wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie. ? Mężczyzna trafił do zakładu penitencjarnego, gdzie będzie oczekiwał na dalsze czynności procesowe ? poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie. Policjanci pruszkowskiej komendy przestrzegają przed pomaganiem w ukryciu się osobom poszukiwanym. Grozi za to odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego. Za tzw. poplecznictwo grozi kara od 3 miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.