TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

03 2023

Ukrywał się przed policjantami... w łóżku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayUkrywał się przed policjantami... w łóżku - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali 23-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna został odnaleziony w mieszkaniu swojej matki, gdy chował się w łóżku.


23-letni mieszkaniec gminy Błonie był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim, który wydał nakaz doprowadzenia go do aresztu śledczego. Policjanci z komisariatu z Błonia udali się miejsca pobytu mężczyzny.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Drzwi otworzyła jego matka, która nie potrafiła wyjaśnić, gdzie jej syn może przebywać. Mundurowi sprawdzili wszystkie pomieszczenia, jednak nigdzie nie zastali poszukiwanego. Dopiero po dokładnym przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli schowanego w łóżku 23-latka – poinformowała Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do aresztu śledczego. Tam zgodnie z decyzją grodziskiego sądu odbędzie karę trzech miesięcy pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.