13 08 2020

Ukradł saszetkę z pieniędzmi. Został zatrzymany

13.08.2020, godz.: 11:24
Ukradł saszetkę z pieniędzmi. Został zatrzymany
Fot. Pixabay

56-letni obywatel Gruzji został zatrzymany w Warszawie. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież saszetki z pieniędzmi z auta na terenie Grodziska Mazowieckiego.

Gdy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące skradzionej saszetki, rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Przeprowadzono analizę z nagrania z miejskiego monitoringu, z miejsca gdzie doszło do przestępstwa. Na podstawie nagrania udało się ustalić wizerunek złodzieja i samochód, którym się poruszał. Niedługo potem udało się ustalić, że pojazd ten obecnie jest w Warszawie. – Funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres i na jednej z ulic rzeczywiście odnaleźli zaparkowaną skodę. Po krótkiej obserwacji zauważyli mężczyznę, który podszedł do auta. Jego wygląd potwierdzał się z nagraniem z miejsca kradzieży. 56-latek został natychmiast zatrzymany, a jego mieszkanie  przeszukane – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Zatrzymanemu postawiono zarzut kradzieży saszetki z pieniędzmi. Policjanci ustalają czy mężczyzna nie jest sprawcą innych przestępstw w okolicy. Sąd zastosował wobec 56-latka tymczasowy trzymiesięczny areszt. Za kradzież grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.