23 10 2018

Ukradł rowery, trafił za kratki

23.10.2018, godz.: 19:20
Ukradł rowery, trafił za kratki
fot. Policja

Grodziscy policjanci zatrzymali i postawili zarzuty kradzieży siedmiu rowerów 35-letniemu Maciejowi N. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze bezwzględnej roku pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany na skutek wzmożonych czynności dochodzeniowych dotyczących właśnie kradzieży rowerów. Policjanci wytypowali 35-latka jako osobę mogącą mieć związek z przestępstwem.

Okazało się, że podejrzany mieszka w sąsiednim powiecie. – Podczas rozmowy z policjantami mężczyzna przyznał się do kradzieży jednośladu z terenu jednej ze szkół. Dalsze analizy materiałów w kolejnych sprawach wskazywały, że ten sam sprawca mógł dokonać także podobnych czynów w innych miejscach. Jak się szybko okazało zatrzymany od ponad miesiąca działał również w rejonie innych szkół w Grodzisku Maz. i Jaktorowie, a także w okolicy dworca PKP – podała grodziska komenda policji.

Maciejowi N. postawiono w sumie siedem zarzutów kradzieży rowerów. Przyznał się do wszystkich czynów i dobrowolnie poddał karze wyznaczonej przez prokuratora. Za kradzieże mężczyzna najbliższy rok spędzi w więzieniu. Ogólnie za kradzież grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Ukradł rowery, trafił za kratki”

  1. Ernest pisze:

    Czy rowery udało się odnaleźć, bądź ustalić ile tych rowerów facet ukradł.???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.