TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

11 2021

Ukradł pieniądze byłej partnerce, groził jej i jej rodzinie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Ukradł pieniądze byłej partnerce, groził jej i jej rodzinie - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali w Milanówku 30-latka, który uprzykrzał życie byłej partnerce. Mężczyzna ukradł z jej domu pieniądze, a także groził pozbawieniem życia jej oraz jej rodzinie. Usłyszał pięć zarzutów.


Mieszkanka Milanówka kilkukrotnie prosiła policję o interwencję, ponieważ były partner nachodził ją w domu, czy w miejscu pracy i wszczynał awantury. Policjanci pouczali go wielokrotnie, a mimo to sytuacja nie ulegała zmianie. – W czasie rozmów ze zgłaszającą policjanci ustalili także, że podczas jednej z takich niechcianych wizyt mężczyzna miał zabrać pieniądze i grozić pozbawieniem życia kobiecie oraz członkom jej rodziny. Natychmiast po tym zgłoszeniu policjanci zatrzymali wskazanego 30-latka – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ostatecznie mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, kierowania gróźb karalnych wobec partnerki oraz dwóch innych osób oraz naruszenie miru domowego. Na wniosek milanowskich policjantów prokurator zastosował wobec zatrzymanego policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

chyba jakiś lokalny gamoń

Daniel
15-11-2021 13:20

Kilkukrotnie prosiła o pomoc? Takie rzeczy tylko w Polsce...

Aaaa
16-11-2021 21:01

A doczytałeś całość? ,,Policjanci pouczali go wielokrotnie, a mimo to sytuacja nie ulegała zmianie". Co mogli więcej zrobić? A jak w końcu zgłosiła kradzież i groźby karalne to go zawinęli.

Taaa
17-11-2021 09:07
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.