reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

09 2020

Uderzył w bramki przy węźle Grodzisk. Miał... 4 promile


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Uderzył w bramki przy węźle Grodzisk. Miał... 4 promile - Grodzisk News


Popołudniowe zderzenie na A2. Przy grodziskim węźle autostradowy kierowca hondy uderzył w niefunkcjonujące bramki. Okazało się, że prowadził auto po pijanemu. Policjanci zmierzyli u niego cztery promile alkoholu w organizmie.


Auto, którym jechał mężczyzna jest kompletnie rozbite. - Policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego przy węźle Grodzisk w miejscowości Tłuste. Kierujący hondą uderzył w bramki i rozbił auto. Okazało się, że mężczyzna ma cztery promile alkoholu w organizmie, co było prawdopodobnie bezpośrednią przyczyną kolizji. Podróżował sam, a po uderzeniu uskarżał się na bóle, udzielono mu pomocy medycznej - mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowieckifot. CzytelnikOkazuje się, że niemal w tym samym czasie w tym samym miejscu doszło do innego zdarzenia. - Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca ciężarówki DAF uderzył w forda prowadzonego przez kobietę, która odniosła obrażenia. Na miejscu trwają jeszcze czynności w tej sprawie, a jeden pas ruchu w kierunku Grodziska i Błonia jest zablokowany - zaznacza Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.