reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

09 2020

Uderzył w bramki przy węźle Grodzisk. Miał... 4 promile


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Uderzył w bramki przy węźle Grodzisk. Miał... 4 promile - Grodzisk News


Popołudniowe zderzenie na A2. Przy grodziskim węźle autostradowy kierowca hondy uderzył w niefunkcjonujące bramki. Okazało się, że prowadził auto po pijanemu. Policjanci zmierzyli u niego cztery promile alkoholu w organizmie.


Auto, którym jechał mężczyzna jest kompletnie rozbite. - Policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego przy węźle Grodzisk w miejscowości Tłuste. Kierujący hondą uderzył w bramki i rozbił auto. Okazało się, że mężczyzna ma cztery promile alkoholu w organizmie, co było prawdopodobnie bezpośrednią przyczyną kolizji. Podróżował sam, a po uderzeniu uskarżał się na bóle, udzielono mu pomocy medycznej - mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowieckifot. CzytelnikOkazuje się, że niemal w tym samym czasie w tym samym miejscu doszło do innego zdarzenia. - Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca ciężarówki DAF uderzył w forda prowadzonego przez kobietę, która odniosła obrażenia. Na miejscu trwają jeszcze czynności w tej sprawie, a jeden pas ruchu w kierunku Grodziska i Błonia jest zablokowany - zaznacza Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.