reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

24

02 2021

Uderzył autem w drzewo. Trafił do szpitala


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsUderzył autem w drzewo. Trafił do szpitala - Grodzisk News


Wczoraj w nocy w Żabiej Woli kierowca samochodu osobowego wjechał w drzewo. Został zabrany do szpitala. Jest podejrzenie, że mógł kierować w stanie nietrzeźwości.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Około godziny 23.00 na ul. Warszawskiej w Żabiej Woli pijany kierowca uderzył w drzewo. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, policjanci oraz pogotowie ratunkowe – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Policjanci precyzują. – Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia otrzymaliśmy o godz. 22.45. Kierujący fordem nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Został przewieziony do szpitala. Jako, że był podejrzany o kierowanie w stanie nietrzeźwości, została pobrana krew do badań. Prowadzimy czynności w tej sprawie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Fakt jest taki, że ten Pan kilkakrotnie łamał przepisy w Grodzisku Mazowieckim - jego bardzo niebezpieczne wykroczenia wielokrotnie zgłaszane były na komendę w Grodzisku Mazowieckim - ale oni o dziwo jakoś nie chcieli nic z tym zrobić...

Na pewno wielu z nas kojarzy tego forda - taki zardzewiały. Ale po co tam działać prewencyjnie - dobrze ze idiota nikogo nie zabił.

Informator
25-02-2021 09:58

Hahaha🤦‍♂️

Aw
26-02-2021 14:17

Hahah. Podpis 💪

Aw
26-02-2021 14:29

pokaż wszystkie komentarze (4)

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.