reklama Grodzisk Mazowiecki
REKLAMA

Udana inauguracja Bogorii

Grodzisk News

skomentuj podziel się na Facebooku podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/KS Bogoria Grodzisk MazowieckiUdana inauguracja Bogorii - Grodzisk News


Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki udanie rozpoczęli nowy sezon LOTTO Superligi. Wygrali we własnej hali z KTS Gliwice 3:1.


Nowy sezon Bogorii rozpoczął Panagiotis Gionis, który rywalizował z Jarosławem Tomickim. I jak zaczął! Grek nie dał najmniejszych szans zawodnikowi z Gliwic, z którym wygrał pewnie 3:0. „Panos” świetnie bronił trudne piłki i wychodził z mocnymi atakami.

Podobną przewagę wypracował w swoim spotkaniu Miłosz Redzimski. Młoda gwiazda Bogorii również bez problemów poradziła sobie z Arturem Białkiem i wygrała 3:0.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W trzecim pojedynku Marek Badowski mierzył się z Grzegorzem Felkelem. Po pierwszym secie mogło się wydawać, że niebawem Bogoria zakończy to spotkanie zwycięstwem do zera, ale gracz KTS ostatecznie wygrał 3:1. Badowskiemu z pewnością nie pomogła kontuzja oka, której nabawił się w pierwszym secie.

Najbardziej zaciętym pojedynkiem było czwarte starcie: Gionis – Białek, gdzie sety były wygrywane „na żyletki”, a sam pojedynek pełen był długich wymian i zwrotów akcji. Ostatecznie jednak zwycięski wyszedł Grek i Bogoria mogła świętować pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – KTS Gliwice 3:1
Panagiotis Gionis – Jarosław Tomicki 3:0 (11:5, 11:3, 11:7)
Miłosz Redzimski – Artur Białek 3:0 (11:4, 11:4, 11:7)
Marek Badowski – Grzegorz Felkel 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 8:11)
Panagiotis Gionis – Artur Białek 3:1 (12:14, 11:9, 11:8,12:10)


Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?

Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?

ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz



AKTUALNOŚCI

Nowa kuchnia gminna w Grodzisku. Jest następny krok do zdrowego żywienia dzieci [ZDJĘCIA]

Grodzisk od miesięcy konsekwentnie pracuje nad zmianą systemu żywienia w szkołach. Trzonem nowego mechanizmu przygotowywania posiłków dla dzieci są szkoły gminne działające w tychże placówkach, a gmina właśnie poinformowała o starcie kolejnej – w Zespole Szkolno-Przedszkolnym numer 1 przy ulicy Zielony Rynek oficjalnie uruchomiono nowoczesną kuchnię gminną.

Grodziski ZWiK uruchomił kolejne „źródełko”. To nie koniec?

Grodziski zakład wodociągów i kanalizacji nie zwalnia tempa w temacie tworzenia kolejnych zdrojów wody pitnej w miejscach publicznych. Po uruchomieniu „źródełek” w Parku Skarbków, a następnie na Stawach Walczewskiego. Teraz trzeci obiekt uruchomiono przy ul. Bałtyckiej.

WKD zamyka odcinek do centrum. Poważne utrudnienia w najbliższy weekend

Od kilku dni na torach Warszawskiej Kolei Dojazdowej trwa kolejny etap prac, który wymusił wprowadzenie ograniczeń w ruchu i komunikację zastępczą. W najbliższy weekend (18–19 kwietnia) kolejarze wprowadzą jeszcze dodatkowe ograniczenia...

Jutro zamkną główną ulicę w Podkowie. Będą spore utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji

Jest termin rozpoczęcia robót drogowych na głównym ciągu komunikacyjnym w Podkowie Leśnej – ulicach Brwinowskiej i Jana Pawła II. Mają one ruszyć już jutro, a kierowcy powinni się przygotować na spore utrudnienia.

Dzień Ziemi w Żabiej Woli

W ostatnią sobotę kwietnia w Żabiej Woli odbędzie się wydarzenie, które będzie okazją do wspólnego działania na rzecz środowiska, a także do zdobycia praktycznej wiedzy ekologicznej – Dzień Ziemi.

Popołudnie pełne humoru w Międzyborowie. Kabaret K2 wystąpi w kwietniu!

Będący na fali wznoszącej i obdarzony znakomitym poczuciem humoru Kabaret K2 już 18 kwietnia zabawiać będzie swymi skeczami publikę w Międzyborowie. A wszystko w ramach nowego programu!

W środę kolejne wyłączenia wody w Grodzisku

Część mieszkańców Grodziska musi przygotować się na przejściowe trudności z dostępem do bieżącej wody. Zakład wodociągów i kanalizacji zapowiedział na ten tydzień niezbędne prace sieciowe, które wymuszą czasowe odcięcie dopływu do wybranych posesji w mieście.

Ruszyła rekrutacja do pierwszego publicznego żłobka w Grodzisku!

W Grodzisku ruszyła dziś rekrutacja do nowo powstałego pierwszego publicznego żłobka w historii gminy. Nowy i nowoczesny obiekt jest gotowy na przyjęcie stu najmłodszych maluchów.





NAJPOPULARNIEJSZE



NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.