reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

28

02 2024

Uczniowie grodziskich szkół błysną talentami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Uczniowie grodziskich szkół błysną talentami - Grodzisk News


Najbliższa sobota upłynie w grodziskiej hali widowiskowo-sportowej pod znakiem konkursu talentów. A prezentować je w różnych dziedzinach będą uczniowie grodziskich szkół. Początek wydarzenia 2 marca już od godz. 9.30.


Wystąpią utalentowani uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całego powiatu. I tak najpierw godzinach od 9.30 do 12.00 swoje talenty wokalne i nie tylko zaprezentują uczniowie z Grodziska, później będzie czas młodzieży z Baranowa, następnie wystąpią uczniowie z Podkowy Leśnej; po nich młodzi ludzie z Jaktorowa i Żabiej Woli, zaś na koniec tej części konkursu, około godz. 15.00 na scenie pojawią się uczniowie milanowskich szkół.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Koncert finałowy rozpocznie się o godz. 16.30, a trakcie całej imprezy spodziewać się można wielu pokazów talentów w różnych dziedzinach, jak śpiew, taniec, akrobatyka, sztuki kulinarne, sport, sztukiwalki, malarstwo, rękodzieło czy aktorstwo.

Muzyczną gwiazdą imprezy będzie Kuba Szmajkowski, finalista pierwszej edycji programu The Voice Kids, niegdys wokalista boys bandu 4Dreamers, a obecnie piosenkarz solowy.

Uczniowie grodziskich szkół błysną talentami - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.