reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

28

02 2024

Uczniowie grodziskich szkół błysną talentami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Uczniowie grodziskich szkół błysną talentami - Grodzisk News


Najbliższa sobota upłynie w grodziskiej hali widowiskowo-sportowej pod znakiem konkursu talentów. A prezentować je w różnych dziedzinach będą uczniowie grodziskich szkół. Początek wydarzenia 2 marca już od godz. 9.30.


Wystąpią utalentowani uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całego powiatu. I tak najpierw godzinach od 9.30 do 12.00 swoje talenty wokalne i nie tylko zaprezentują uczniowie z Grodziska, później będzie czas młodzieży z Baranowa, następnie wystąpią uczniowie z Podkowy Leśnej; po nich młodzi ludzie z Jaktorowa i Żabiej Woli, zaś na koniec tej części konkursu, około godz. 15.00 na scenie pojawią się uczniowie milanowskich szkół.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Koncert finałowy rozpocznie się o godz. 16.30, a trakcie całej imprezy spodziewać się można wielu pokazów talentów w różnych dziedzinach, jak śpiew, taniec, akrobatyka, sztuki kulinarne, sport, sztukiwalki, malarstwo, rękodzieło czy aktorstwo.

Muzyczną gwiazdą imprezy będzie Kuba Szmajkowski, finalista pierwszej edycji programu The Voice Kids, niegdys wokalista boys bandu 4Dreamers, a obecnie piosenkarz solowy.

Uczniowie grodziskich szkół błysną talentami - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.