reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

01 2023

Uciekał przed policją ulicami Milanówka


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayUciekał przed policją ulicami Milanówka - Grodzisk News


21-latek został zatrzymany przez grodziską policję. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policją. Okazało się, że był poszukiwany, a do tego ma zakaz prowadzenia pojazdów.


Policjanci patrolujący ulice Milanówka około północy zauważyli samochód, który dziwnie wolno jeździł po okolicy. Zdecydowali się skontrolować pojazd. Jednak mimo użycia sygnałów dźwiękowych i świetlnych mazda nie tylko nie zatrzymała się, ale przyspieszyła i zaczęła jechać w kierunku Grodziska. Policjanci dość szybko zatrzymali uciekiniera, a następnie sprawdzili zarówno kierowcę jak i pasażerów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Szybko okazało się, że 21-latek siedzący za kierownicą od listopada 2022 r. ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, a dodatkowo jest osobą poszukiwaną przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas kontroli jadącego z nim mężczyzny wyszło na jaw, że 25-latek ma przy sobie porcję mefedronu – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 25-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, natomiast kierujący mazdą usłyszał zarzut niezatrzymania się do policyjnej kontroli drogowej oraz złamania zakazu prowadzenia pojazdów za co można nawet na pięć lat trafić do więzienia. 21-latek za wcześniejsze przestępstwa trafił do zakładu karnego.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.