reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

01 2023

Uciekał przed policją ulicami Milanówka


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayUciekał przed policją ulicami Milanówka - Grodzisk News


21-latek został zatrzymany przez grodziską policję. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policją. Okazało się, że był poszukiwany, a do tego ma zakaz prowadzenia pojazdów.


Policjanci patrolujący ulice Milanówka około północy zauważyli samochód, który dziwnie wolno jeździł po okolicy. Zdecydowali się skontrolować pojazd. Jednak mimo użycia sygnałów dźwiękowych i świetlnych mazda nie tylko nie zatrzymała się, ale przyspieszyła i zaczęła jechać w kierunku Grodziska. Policjanci dość szybko zatrzymali uciekiniera, a następnie sprawdzili zarówno kierowcę jak i pasażerów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Szybko okazało się, że 21-latek siedzący za kierownicą od listopada 2022 r. ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, a dodatkowo jest osobą poszukiwaną przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas kontroli jadącego z nim mężczyzny wyszło na jaw, że 25-latek ma przy sobie porcję mefedronu – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 25-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, natomiast kierujący mazdą usłyszał zarzut niezatrzymania się do policyjnej kontroli drogowej oraz złamania zakazu prowadzenia pojazdów za co można nawet na pięć lat trafić do więzienia. 21-latek za wcześniejsze przestępstwa trafił do zakładu karnego.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.