reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

06 2023

Uciekał przed policją. Miał kilogram narkotyków w aucie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Policjanci z Błonia zatrzymali po pościgu mężczyznę, który w samochodzie miał znaczną ilość narkotyków. Do tego był poszukiwany na podstawie listu gończego.


Policjanci patrolujący rejon gminy Błonie około godz. 19.00 zatrzymali do kontroli mazdę. Kiedy funkcjonariusze mieli rozpocząć czynności, kierowca nagle ruszył i zaczął ucieczkę. Funkcjonariusze ruszyli w pości za mężczyzną. Ten nie reagował na sygnały świetlne oraz dźwiękowe i próbował zgubić radiowóz. Jednak w pewnym momencie stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Natychmiast został zatrzymany przez ścigających go policjantów. Wtedy policjanci przystąpili do czynności. Najpierw okazało się, że miał zatrzymane prawo jazdy oraz był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary sześciu miesięcy więzienia za poprzednie przestępstwa. Jednak to nie wszystko...

– Podczas przeszukania samochodu, którym mężczyzna się poruszał, funkcjonariusze ujawnili środki odurzające i substancje psychotropowe. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko kilogram marihuany i amfetaminę. Zgromadzony przez mundurowych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków i niezatrzymania się do kontroli drogowej. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – poinformowała Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.