05 12 2019

Domki z drewna coraz bardziej popularne wśród Polaków

05.12.2019, godz.: 14:51
Domki z drewna coraz bardziej popularne wśród Polaków

Dz: Dzień dobry! Rozmawiamy z panem Przemysławem Balcewiczem dyrektorem znanej firmy Eko Architektura. Panie dyrektorze, dlaczego wasza firma jest taka popularna na rynku i cieszy się tak pozytywnymi opiniami?
Przemysław Balcewicz: Jesteśmy bardzo nowoczesną i prężnie rozwijająca się firmą z bogatymi tradycjami. Już od ponad dziesięciu lat staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. W naszej ofercie znajdują się rożnego typu domy z drewna np. domki letniskowe lub domki całoroczne, a także altanki i domki ogrodowe. Każdy z pewnością znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie. Jeżeli jednak w naszej ofercie nie będzie satysfakcjonującego modelu, nasi projektanci i graficy są w stanie zrealizować indywidualny projekt z uwzględnieniem wszystkich uwag i życzeń klienta.

Nasi klienci bardzo sobie cenią także niezwykle szybki czas realizacji zleceń. Już po dwóch lub trzech tygodniach zostaje do nich dostarczona konstrukcja wraz ze szczegółową instrukcją. Warto także zwrócić uwagę na nasze zestawy premium. W ich skład wchodzą najwyższej jakości okna i drzwi, które wytworzono ze sprawdzonych i trwałych materiałów. Do produkcji każdego elementu domków używamy sprawdzonych narzędzi i nowoczesnych maszyn. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu uda nam się z powodzeniem wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów. 

Dz: Dlaczego warto zdecydować się na domki letniskowe firmy Eko Architektura? 
PB: Domki letniskowe to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą spędzić wakacje lub weekendy w jakimś urokliwym miejscu, a nie koniecznie chcą rezerwować miejsce w zatłoczonym hotelu. Posiadanie własnego domku letniskowego ułatwi wypoczynek. Warto podkreślić, że nasze domki letniskowe można ulokować na działce, w górach, na plaży, w leśnej okolicy itd. Gdzie tylko chcemy! Kto nie chciałby się rano budzić i mieć przed sobą widok na góry, lasy czy jezioro. Dzięki zakupie domku letniskowego jest to możliwe.

Ponadto nasze domki letniskowe idealnie nadają się zarówno do wyjazdów w lecie jak i zimą. Podczas produkcji mamy na uwadze zarówno aspekty wizualne jak i użyteczność konstrukcji. Dbamy także o bezpieczeństwo. Materiały, które używamy są dobierane z największą starannością o szczegóły. Jako wiodący producent domków z drewna staramy się stanąć na wysokości zadania. Drewno jest bardzo zdrowe i kojące. Sprzyja ono wypoczynkowi. Poleca się także spędzanie czasu w drewnianych wnętrzach osobom, które borykają się z problemami z układem oddechowym. Dlatego skorzystanie z naszej oferty to bardzo dobre rozwiązanie, a także gwarancja wspaniałych wakacji. 

Dz: Jak przebiega montaż domków letniskowych? Czy jest to bardzo skomplikowany proces?
PB: Letniskowe domy z drewna, które można znaleźć w naszej ofercie są dostarczane do klienta wraz ze szczegółową instrukcją. Dzięki temu montaż przebiega bardzo sprawnie i nie jest zbyt skomplikowane. Aby złożyć domek letniskowy wystarczy jedna lub dwie osoby. Można powiedzieć, że montaż przypomina układanie klocków „Lego” w wersji dla dorosłych. Każdy element ma specjalną etykietę, która ułatwia jego identyfikacje i znacznie usprawnia cały proces. Konstrukcje drewniane nie są ciężkie, dlatego z powodzeniem można je w pojedynkę przenosić z miejsca na miejsce. Przed rozpoczęciem montażu konieczne jest wykonanie fundamentów. Trzeba zadbać o to, aby ich wymiary były zgodne z wymaganiami projektu.

Ponadto trzeba postarać się o to, aby przekątne fundamentu były równe. W przeciwnym razie konstrukcja może się wykrzywić. Zalecamy także, aby rozpocząć montaż jak najszybciej po odebraniu zestawu. Jeśli jednak z jakiś powodów konieczna jest zwłoka, trzeba ochronić wszystkie elementy przed działaniem słońca, deszczu i wiatru. Montaż należy wykonywać, kiedy pogoda jest odpowiednia, ponieważ drewno to materiał budowlany, na który silnie oddziałują czynniki atmosferyczne co ma duże znaczenie w procesie budowy. Aby nasze budowle były szczelne, do każdego zestawu dołączamy specjalne materiały uszczelniające i mocujące.

Zapraszamy również do zapoznania się z projektami domów ogrodowych:
https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domki-ogrodwe-i-altany

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata