TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

23

02 2021

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Wsparcie także dla naszych mieszkańców


Grodzisk News


foto: KPP Grodzisk Maz.Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Wsparcie także dla naszych mieszkańców - Grodzisk News


Od 22 do 28 lutego różne instytucje w całym kraju będą udzielać osobom pokrzywdzonym porad prawnych i informacji. Z porad i wsparcia na policji czy w prokuraturze mogą skorzystać także mieszkańcy naszego powiatu.


Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który jest organizowany od lat przez Ministerstwo Sprawiedliwości, ma na celu zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych. W jego ramach mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnych porad i pomocy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

W naszym powiecie porady prawne w ramach tych działań będzie można uzyskać do 28 lutego od 9.00 do 14.00 w Komendzie Powiatowej Policji w  Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19. – osoby potrzebujące informacji na temat rozwiązań prawnych będą mogły porozmawiać z policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy.

Wsparcie jest również oferowane przez sieć ośrodków pomocy pokrzywdzonym, finansowaną ze środków Funduszu Sprawiedliwości, który podlega Ministrowi Sprawiedliwości. Zamieszczamy listę takich ośrodków oraz punktów lokalnych wraz z mapą ich lokalizacji. Sprawdź tutaj.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.