reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

03 2023

Twórczość Kaczmarskiego, Gintrowskiego, Okudżawy na koncercie w Grodzisku. Wstęp wolny!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euTwórczość Kaczmarskiego, Gintrowskiego, Okudżawy na koncercie w Grodzisku. Wstęp wolny! - Grodzisk News


Szykuje się gratka dla sympatyków twórczości Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego. Podczas występu z cyklu „Koncertowa Mediateka” kompozycje niezapomnianych bardów przypomni zespół Piramidy.


Zespół Piramidy zasłynął na całym świecie brawurowymi interpretacjami piosenek Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego oraz poezji Słowackiego, Mickiewicza i Norwida.  W Grodzisku 19 marca artyści wezmą na tapet piosenki Kaczmarskiego i Gintrowskiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tym koncercie zabrzmią takie hity Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego jak: „Prosty człowiek”, „Syn marnotrawny”, „Powtórka z Odysei”, „Nadzieja śmiełowska”, „Pieśń o śnie” czy „Mury, ale nie zabraknie też takich utworów jak „Tylko kołysanka”, „Modlitwa o szarfę i trunek” czy „Gdy tak siedzimy”. Wszystkiego dopełnią pieśni legendarnego gruzińskiego barda Bułata Okudżawy, na pewno nie zabraknie takich utworów jak „Modlitwa – Dopóki ziemia kręci się”, „Puszkin” czy „Piosenka o młodym ułanie” – powiadają organizatorzy koncertu w Mediatece.

Zapowiadają również niespodzianki i ciekawe anegdoty osadzone w świecie trzech wielkich bardów. – . To wszystko stworzy niepowtarzalny klimat wzruszeń i humoru – zespół PIRAMIDY znany jest także z niebanalnego kontaktu i śmiesznych dialogów z publicznością. Będzie to wieczór pełen emocji, dobrego humoru i dobrej muzyki w perfekcyjnym wykonaniu wspaniałych artystów – zachęcają organizatorzy do udziału w koncercie.

Wstęp nań jest wolny, a bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na 30 min przed koncertem, który rozpocznie się o 16.00, jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.