TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

10 2020

Turniej Piłkarski im. Władysława Żmudy w Książenicach. Zapisy ruszyły


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Turniej Piłkarski im. Władysława Żmudy w Książenicach. Zapisy ruszyły - Grodzisk NewsTurniejowi patronuje Władysław Żmuda, niegdyś znakomity obrońca, członek Klubu Wybitnego Reprezentanta. Z kadrą Polski czterokrotnie uczestniczył na mistrzostwach świata (1974 ? 3. miejsce, 1978, 1982 ? 3. miejsce, 1986), na których rozegrał 21 meczów, co jest rekordem w historii występów reprezentacji Polski na mistrzostwach świata. Na igrzyskach olimpijskich 1976 w Montrealu  wywalczył z zespołem srebrny medal. Patron zatem wyjątkowy. Organizatorzy ze Strefy Ruchy w Książenicach liczą, że dopisze też zainteresowanie ze strony drużyn. Zaplanowano rywalizację w w dwóch kategoriach: zespoły pięcioosobowe mogą być złożone z zawodników wieku, którzy ukończyli 16 lat. W zespołach sześcioosobowych zagrają z kolei zawodnicy w wieku 50 plus. Wpisowe wynosi 100 złotych, a rywalizacja toczyć się będzie na trzech boiskach pneumatycznych, pod balonem, ze sztuczną murawą. Patronem medialnym jest portal GrodziskNews.pl. SZCZEGÓŁY I ZAPISY:
Strefa Ruchu Książenice, ulica Młodości 6, Książenicewww.strefaruchuksiazenice.pl/strefa-footballu/telefon: 502 925 389
e-mail: football@strafaruchuksiazenice.pl
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.