07 08 2015

Turniej charytatywny dla Karolinki

07.08.2015, godz.: 08:09
Turniej charytatywny dla Karolinki
fot. Mat. organizatora

Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim organizuje charytatywny turniej piłki nożnej. Jego celem jest pomoc w dalszym leczeniu 9-letniej Karolinki.

Karolinka jest po porażeniu mózgowym, nie chodzi, cierpi na zespół wzmożonego napięcia, przykurcze, (spastyka czterokończynowa), brak równowagi oraz inne schorzenia. Potrzebne jej jest dalsze, niestety drogie, leczenie.

Dlatego też policjanci organizują turniej charytatywny, który ma pomóc w zbiórce pieniędzy, który odbędzie się 19 i 20 września w hali sportowej przy ul. Westfala w Grodzisku. W zawodach weźmie udział około 20 reprezentacji służb mundurowych. Swój udział potwierdziły już drużyny: KWP Bydgoszcz, KWP Lublin, KWP Szczecin, Biuro Operacji Antyterrorystycznych, Komenda Główna Policji, Dowództwo Garnizonu Warszawa, Straż Marszałkowska, Nadwiślański Oddział Straży Granicznej , Biuro Ochrony Rządu, KPP Piaseczno, Państwowa Powiatowa Straż Pożarna w Grodzisku Mazowieckim, AŚ Służewiec oraz drużyna z Litwy.

Turniej będzie rozgrywany na specjalnie przygotowanej nawierzchni trawiastej, otoczonej bandą. Jednak zawody to nie jedyne atrakcje. Będzie też loteria fantowa, licytacja cennych nagród, występ orkiestry reprezentacyjnej Komendy Głównej Policji, pokazy tańca nowoczesnego, natomiast dla najmłodszych gratisowe słodycze, napoje, zabawy z profesjonalnymi animatorami, dmuchane place zabaw i wiele innych atrakcji. 20 września wystąpią: zespół disco polo Denis, Jagoda, solista Marco Bocchino (trwają rozmowy z innymi wykonawcami).

Organizatorzy proszą firmy oraz osoby prywatne o wsparcie posiadanymi artykułami i gadżetami, które będzie można włączyć m.in. do loterii fantowej, czy licytacji (artykuły i gadżety należy wysłać na adres KPP w Grodzisku Mazowieckim, ul. Bartniaka 19, 05-825 Grodzisk Mazowiecki z dopiskiem PIOTR KOMAR).

Turniejowi patronuje Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim, Starosta powiatu Grodziskiego Marek Wieżbicki oraz Burmistrz Miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki Grzegorz Benedykciński.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata