14 12 2019

Tur Jaktorów zdominował turniej

14.12.2019, godz.: 08:58
Tur Jaktorów zdominował turniej

Młodziki Tura Jaktorów zdominowały turniej o Puchar Burmistrza Sochaczewa. Młodzi adepci futbolu z Jaktorowa nie stracili nawet bramki.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Sochaczewie odbył się turniej halowej piłki nożnej młodzików o Puchar Burmistrza Sochaczewa. Organizatorem zawodów był KS Orkan Sochaczew. Swoje umiejętności zaprezentowało osiem drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Tur Jaktorów zdominował te zawody – wygrał wszystkie mecze, zdobył 21 goli i ani jednego nie stracił, a dwóch zawodników zespołu z Jaktorowa zdobyło nagrody indywidualne. Gratulujemy!

Tabela turniejowa
1.Tur Jaktorów 19 pkt. 21-0 (bramki zdobyte – bramki stracone)
2.KS Teresin 16 pkt. 14-4
3.Piast Feliksów 14 pkt. 19-4
4.Orkan II Sochaczew 12 pkt. 15-7
5.Manchatan Nowy Kawęczyn 9 pkt. 14-12
6.Orkan I Sochaczew 9 pkt. 11-18
7.Guzovia Guzów 3 pkt. 8-19
8.Orzeł Kampinos 0 pkt. 1-39

Nagrody indywidualne
Kacper Penda (Tur Jaktorów) – najlepszy bramkarz turnieju
Kajetan Wojciechowski (Tur Jaktorów) – najlepszy piłkarz turnieju
Alan Pindor (Manchatan Nowy Kawęczyn) – Król Strzelców
Prezent dla jedynej grającej dziewczynki od Sekcji Sympatyków Stowarzyszeń Piłki Nożnej Orkan Sochaczew otrzymała Patrycja Krajewska (Manchatan Nowy Kawęczyn).

Skład drużyny Tura:
Radosław Palczewski, Kacper Penda, Kajetan Wojciechowski, Antoni Cholewiński, Mateusz Wasiak, Jakub Najsarek, Jadczak Adam, Tomasz Koszewski, Ignacy Świerżewski. 

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.