reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

10 2022

Trzy ulice w Brwinowie do przebudowy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plTrzy ulice w Brwinowie do przebudowy - Grodzisk News


Jest przetarg na przebudowę ulic Sienkiewicza, Żwirki i Wigury oraz Lilpopa w Brwinowie. Drogi mają być gotowe do końca przyszłego roku.


Zadanie obejmuje rozbudowę ul. Lilpopa na odc. od ul. Wilsona do ul. Borkowej (w tym miejsca parkingowe przy przedszkolu), przebudowę ul. Żwirki i Wigury oraz ul. Sienkiewicza na odc. od ul. Spokojnej do ul. Piłsudskiego (w rejonie przedszkola).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na ul. Lilpopa oprócz ułożenia nowej nawierzchni z betonu asfaltowego mają zostać m.in. przebudowane zjazdy, wybudowane zatoki postojowe oraz dwa skrzyżowania wyniesione, a także zainstalowane oświetlenie uliczne.

Z kolei na ulicach Sienkiewicza i Żwirki i Wigury stanowiących jeden ciąg komunikacyjny również ma zostać m.in. ułożona nawierzchnia jezdni z betonu asfaltowego. Planowane są też wyniesione skrzyżowania i chodniki z kostki brukowej.

Drogi mają mieć efektywne odwodnienie.

Kiedy mieszkańcy skorzystają ze zmodernizowanych dróg? – Na oferty w przetargu czekamy do 14 listopada br. Jak dobrze pójdzie, na początku grudnia podpiszemy umowę z wybranym wykonawcą, który będzie miał max. 12 miesięcy na realizację ww. odcinków dróg – poinformował burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.