24 06 2017

Na co do kina?

24.06.2017, godz.: 15:05
Na co do kina?

W najbliższych dniach w grodziskim kinie będzie można obejrzeć trzy wysoko oceniane produkcje. Trzecia część „Aut”, nowy film o królu Arturze oraz dramat polityczny z Jessicą Chain w roli głównej to znakomicie zrealizowane produkcje. Jest w czym wybierać.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Auta 3”
Trzecia część popularnego filmu animowanego od Pixara o wyścigówkach. Legendarny Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor przez nowoczesne i piekielnie szybkie auta. W powrocie na szczyt ma mu pomóc pełna zapału mechanik Cruz Ramirez. Która ma nawet plan zwycięstwa. Zdobywca Złotego Tłoka zamierza udowodnić, że łatwo się nie poddaje.

„Sama przeciw wszystkim”
Elizabeth, to najskuteczniejsza lobbystka w Waszyngtonie. W brudnym świecie polityki, gdzie korupcja i szantaż to chleb powszedni, czuje się znakomicie i zawsze jest o krok przed wszystkimi. Jednak pewnego pod wpływem osobistych doświadczeń Elizabeth zwraca się przeciw dotychczasowym sprzymierzeńcom. Wraz z młodym i utalentowanym zespołem wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Za tę walkę przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.
Występują: Jessica Chastain, Mark Strong, Gugu Mbatha-Raw, Alison Pill

„Król Artur: Legenda miecza”
Ogólnopolska premiera najnowszego filmu Guya Ritchiego, który do współpracy zaprosił hollywoodzkie gwiazdy zarówno te już uznane, jak i wschodzące. Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.
Występują: Charlie Hunnam, Jude Law, Astrid Bergès-Frisbey, Djimon Hounsou, Eric Bana

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.