TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

04 2022

Trzy osoby zatrzymane za rozbój w hotelu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimTrzy osoby zatrzymane za rozbój w hotelu - Grodzisk News


Policjanci z Grodziska zatrzymali trzy osoby podejrzane zaatakowanie gościa jednego z hoteli na terenie powiatu grodziskiego i zabranie mu pieniędzy oraz telefonu. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Już po dwóch dniach od zgłoszenia zdarzenia policjanci ustalili podejrzanych oraz miejsca gdzie mogą przebywać. Funkcjonariusze pojechali więc pod wskazany adres w sąsiednim powiecie, gdzie zatrzymali mężczyznę i kobietę. Niedługo potem zlokalizowali i ujęli ich 48-letniego wspólnika.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A jak wyglądał przebieg rozboju? – Z zebranych materiałów wynikało, że 45-latka spotkała się w hotelu z poznanym niedawno mężczyzną. Gdy odkryła, że posiada on przy sobie dużą sumę pieniędzy, zadzwoniła po kolegów, aby go okraść. Dwaj mężczyźni obezwładnili pokrzywdzonego, używając gazu i metalowej pałki, a następnie zabrali mu około 30 tysięcy złotych i telefon komórkowy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Cała trójka usłyszała zarzut wspólnego dokonania rozboju za co można nawet na 12 lat trafić do więzienia. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Grodzisku Maz. zastosował wobec nich tymczasowe areszty na 3 miesiące.

Trzy osoby zatrzymane za rozbój w hotelu - Grodzisk News
Trzy osoby zatrzymane za rozbój w hotelu - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.