TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

04 2022

Trzy osoby zatrzymane za rozbój w hotelu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimTrzy osoby zatrzymane za rozbój w hotelu - Grodzisk News


Policjanci z Grodziska zatrzymali trzy osoby podejrzane zaatakowanie gościa jednego z hoteli na terenie powiatu grodziskiego i zabranie mu pieniędzy oraz telefonu. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Już po dwóch dniach od zgłoszenia zdarzenia policjanci ustalili podejrzanych oraz miejsca gdzie mogą przebywać. Funkcjonariusze pojechali więc pod wskazany adres w sąsiednim powiecie, gdzie zatrzymali mężczyznę i kobietę. Niedługo potem zlokalizowali i ujęli ich 48-letniego wspólnika.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A jak wyglądał przebieg rozboju? – Z zebranych materiałów wynikało, że 45-latka spotkała się w hotelu z poznanym niedawno mężczyzną. Gdy odkryła, że posiada on przy sobie dużą sumę pieniędzy, zadzwoniła po kolegów, aby go okraść. Dwaj mężczyźni obezwładnili pokrzywdzonego, używając gazu i metalowej pałki, a następnie zabrali mu około 30 tysięcy złotych i telefon komórkowy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Cała trójka usłyszała zarzut wspólnego dokonania rozboju za co można nawet na 12 lat trafić do więzienia. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Grodzisku Maz. zastosował wobec nich tymczasowe areszty na 3 miesiące.

Trzy osoby zatrzymane za rozbój w hotelu - Grodzisk News
Trzy osoby zatrzymane za rozbój w hotelu - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.