reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

01 2022

Trzy mecze Bogorii w weekend


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Trzy mecze Bogorii w weekend - Grodzisk News


Drugi weekend 2022 roku będzie obfitował w mecze z udziałem zawodników i zawodniczek Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Od piątku do niedzieli zostaną rozegrane aż trzy spotkania.


Jako pierwsze do boju ruszą panie, które w piątek o godz. 18.00 w meczu ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym podejmą w Grodzisku MUKS Start Nadarzyn. Czasu na odpoczynek będzie niewiele, bo już w niedzielę o 11.30 grodziszczanki czeka kolejne spotkanie. Tym razem do naszego miasta przyjedzie MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry. Zarówno drużyna z Nadarzyna, jak i ta ze Śląska są niżej w tabeli od Bogorii, co w kontekście walki o utrzymanie w lidze oznacza, że będą to niezwykle ważne spotkania i szansa na poprawienie dorobku punktowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak „wisienką na torcie” będzie niedzielne spotkanie Lotto Superligi w tenisie stołowym mężczyzn: Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (start o godz. 16.00). Będzie to mecz na szczycie – Bogoria z dorobkiem 31 punktów jest liderem tabeli, a zespół z Bydgoszczy jest drugi (29 punktów). Pierwszy mecz w Bydgoszczy Bogoria wygrała 3:2, a decydującego debla po obronie piłek meczowych wygrała grodziska para Miłosz Redzimski/Sun Shiyu.

Wszystkie mecze odbędą się w hali przy ul. Westfala.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.