TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

01 2022

Trzy mecze Bogorii w weekend


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Trzy mecze Bogorii w weekend - Grodzisk News


Drugi weekend 2022 roku będzie obfitował w mecze z udziałem zawodników i zawodniczek Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Od piątku do niedzieli zostaną rozegrane aż trzy spotkania.


Jako pierwsze do boju ruszą panie, które w piątek o godz. 18.00 w meczu ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym podejmą w Grodzisku MUKS Start Nadarzyn. Czasu na odpoczynek będzie niewiele, bo już w niedzielę o 11.30 grodziszczanki czeka kolejne spotkanie. Tym razem do naszego miasta przyjedzie MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry. Zarówno drużyna z Nadarzyna, jak i ta ze Śląska są niżej w tabeli od Bogorii, co w kontekście walki o utrzymanie w lidze oznacza, że będą to niezwykle ważne spotkania i szansa na poprawienie dorobku punktowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak „wisienką na torcie” będzie niedzielne spotkanie Lotto Superligi w tenisie stołowym mężczyzn: Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (start o godz. 16.00). Będzie to mecz na szczycie – Bogoria z dorobkiem 31 punktów jest liderem tabeli, a zespół z Bydgoszczy jest drugi (29 punktów). Pierwszy mecz w Bydgoszczy Bogoria wygrała 3:2, a decydującego debla po obronie piłek meczowych wygrała grodziska para Miłosz Redzimski/Sun Shiyu.

Wszystkie mecze odbędą się w hali przy ul. Westfala.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.