reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

07 2021

Trzy i pół miliona na modernizacje milanowskich szkół


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayTrzy i pół miliona na modernizacje milanowskich szkół - Grodzisk News


Milanówek uzyskał dofinansowanie na kwotę przeszło trzech i pół miliona złotych za te pieniądze miast ogród przeprowadzi termomodernizacje w dwóch szkołach podstawowych: numer 1 oraz 3.


Termomodernizacje obejmą kompleksowo całe budynki obu placówek, a poinformował o tym na swoim Facebooku burmistrz Piotr Remiszewski.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Ten tydzień kończymy wspaniałą informacją! Nasza Gmina otrzymała ogromną dotację zewnętrzną w wysokości 3 566 417,97 zł na projekt „Termomodernizacja dwóch budynków Szkół Podstawowych w Milanówku” – napisał włodarz.

– Dzięki temu zdobytemu dofinansowaniu zostanie wykonana termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 3, a co za tym idzie generowane będą oszczędności w ogrzewaniu budynków, oraz zwiększony zostanie komfort milanowskich uczniów – dodał.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.