reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

06 2024

Trzy drogi w Milanówku do remontu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Milanowski magistrat zamierza wyremontować trzy kolejne ulice w mieście ogrodzie. Został ogłoszony przetarg na zaprojektowanie i modernizację ulic: Warszawskiej, Mickiewicza i Sportowej.


Inwestycja będzie realizowana w systemie „Projektuj i buduj”, co oznacza, że firma, która wygra przetarg najpierw będzie miała za zadanie przygotowanie dokumentacji projektowej inwestycji, a następnie zrealizowanie prac budowlanych. Zakres inwestycji obejmuje trzy ulice: Warszawską (odcinek od ul. Smoleńskiego – od istniejącej nowej nawierzchni bitumicznej w ul. Warszawskiej – do ul. Piłsudskiego), Mickiewicza (od ul. Wojska Polskiego do ul. Kościuszki) i Sportową (od ul. Brzozowej do ul. Piotra Skargi).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Zamówienie przewiduje wykonanie nakładek asfaltowych na jezdnie w obecnym przebiegu, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, niezbędnych robót wykończeniowych oraz dokumentacji koniecznej do kompleksowej realizacji. Celem tego przedsięwzięcia jest poprawa jakości i dostępności układu drogowego – czytamy w dokumentacji.

Termin realizacji inwestycji wyznaczono na 18 miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.