03 01 2020

Trzech zawodników Bogorii w TOP 100

03.01.2020, godz.: 11:43
Trzech zawodników Bogorii w TOP 100
Fot. Facebook/Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Trzech tenisistów stołowych Bogorii Grodzisk Mazowiecki znalazło się w gronie 100 najlepszych zawodników rankingu International Table Tennis Federation (ITTF). Reprezentantów naszego klubu nie zabrakło również w zestawieniu TOP 100 kadetów.

Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego (ITTF) opublikowała ranking TOP 100 najlepszych zawodników świata. Czołówka została oczywiście zdominowana przez zawodników z Chin, którzy zajęli pierwsze cztery miejsca. Jednak wśród najlepszych nie zabrakło zawodników na co dzień grających w barwach Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Najwyżej, bo na 45. miejscu został sklasyfikowany Czech Pavel Sirucek, a lokatę niżej zajmuje Panagiotis Gionis. Marek Badowski został sklasyfikowany na 83. pozycji. Jednak to nie jedyny Polak umieszczony w najlepszej setce – na 73. pozycji znalazł się zawodnik TTF Liebherr Ochsenhausen Jakub Dyjas.

Naszych zawodników nie zabrakło wśród 100 najlepszych kadetów. Na bardzo wysokim szóstym miejscu znajduje się młody zawodnik Bogorii Grodzisk Miłosz Redzimski, co oznacza dla niego awans o dwie lokaty względem ostatniego rankingu. Na 62. miejscu w tej kategorii wiekowej uplasował się z kolei inny zawodnik Bogorii Michał Gawlas.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata