12 09 2020

Trzech zatrzymanych z narkotykami

12.09.2020, godz.: 18:33
Trzech zatrzymanych z narkotykami
fot. GrodziskNews

Grodziska policja poinformowała o zatrzymaniu jednej nocy trzech mężczyzn za posiadanie narkotyków.

Zatrzymani to mężczyźni w wieku 19 i 33 lat. A w ręce policjantów wpadli w Grodzisku i Podkowie Leśnej. – Około 1.00 policjanci patrolujący ulice Podkowy Leśnej w dwóch różnych miejscach zwrócili uwagę na podejrzane zachowania osób, które wyraźnie miały coś do ukrycia. Pierwszym z legitymowanych był młody rowerzysta. Podczas kontroli osobistej 19-latka funkcjonariusze znaleźli w jego torebce opakowanie z marihuaną. Kilka minut później na innej ulicy policjanci sprawdzili dwie osoby siedzące na ławce. Na wezwanie funkcjonariuszy 19-latek wydał im słoik z suszem roślinnym, który miał w kieszeni – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Przed 2.00 policjanci pełniący nocną służbę w Grodzisku Maz. postanowili sprawdzić mężczyznę stojącego z rowerem przy ławce na ul. Królewskiej. Podczas legitymowania 33-latek nerwowo rozglądał się na boki. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali na takie zachowanie. Podczas kontroli w saszetce mężczyzny ujawnili torebkę z białym proszkiem – dodała rzecznik.

Znaleziona przy mężczyznach marihuana i amfetamina zostały zabezpieczone. Mężczyznom postawiono zarzuty posiadania środków odurzających, za co grożą 3 lata więzienia.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.