TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

10 2021

Trzech kierowców zatrzymanych na „podwójnym gazie”


Grodzisk News


foto: mazowiecka.policja.gov.plTrzech kierowców zatrzymanych na „podwójnym gazie” - Grodzisk News


W ostatni weekend grodziscy policjanci zatrzymali 3 osoby, które wsiadły za kierownicę samochodów po alkoholu. To dwie kobiety i mężczyzna w wieku od 19 do 66 lat.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– Mimo wielu prowadzonych akcji i policyjnych apeli, na drogach wciąż zatrzymywani są nietrzeźwi kierujący. W ciągu ostatnich 3 dni grodziscy policjanci zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, którzy wsiedli za kierownicę swoich pojazdów w stanie nietrzeźwości. Wszyscy podróżowali pod osłoną nocy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W Milanówku do kontroli drogowej zatrzymano 19-latkę kierującą oplem. Badaniem alkomatem wykazało, że miała ponad 1,5 promila w organizmie.

– Dzień później po 22.00 w Żelechowie funkcjonariusze sprawdzili kierującego bmw. Tu również okazało się, że 57-latek ma w organizmie niedopuszczalną dawkę alkoholu. Potwierdzeniem stanu nietrzeźwości zakończyła się też kontrola kierującej volkswagenem w niedzielę tuż przed północą w Starych Budach. O podejrzanym stylu jazdy 66-latki poinformował policjantów inny kierowca. Szybko okazało się, że kobieta wsiadła za kierownicę mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie – relacjonuje dalsze zatrzymania rzeczniczka grodziskiej komendy.

Kierowcy odpowiedzą teraz przed sądem za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi im za to kara do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz sankcja finansowa.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.