reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

10 2021

Trzech kierowców zatrzymanych na „podwójnym gazie”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: mazowiecka.policja.gov.plTrzech kierowców zatrzymanych na „podwójnym gazie” - Grodzisk News


W ostatni weekend grodziscy policjanci zatrzymali 3 osoby, które wsiadły za kierownicę samochodów po alkoholu. To dwie kobiety i mężczyzna w wieku od 19 do 66 lat.


– Mimo wielu prowadzonych akcji i policyjnych apeli, na drogach wciąż zatrzymywani są nietrzeźwi kierujący. W ciągu ostatnich 3 dni grodziscy policjanci zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, którzy wsiedli za kierownicę swoich pojazdów w stanie nietrzeźwości. Wszyscy podróżowali pod osłoną nocy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W Milanówku do kontroli drogowej zatrzymano 19-latkę kierującą oplem. Badaniem alkomatem wykazało, że miała ponad 1,5 promila w organizmie.

– Dzień później po 22.00 w Żelechowie funkcjonariusze sprawdzili kierującego bmw. Tu również okazało się, że 57-latek ma w organizmie niedopuszczalną dawkę alkoholu. Potwierdzeniem stanu nietrzeźwości zakończyła się też kontrola kierującej volkswagenem w niedzielę tuż przed północą w Starych Budach. O podejrzanym stylu jazdy 66-latki poinformował policjantów inny kierowca. Szybko okazało się, że kobieta wsiadła za kierownicę mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie – relacjonuje dalsze zatrzymania rzeczniczka grodziskiej komendy.

Kierowcy odpowiedzą teraz przed sądem za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi im za to kara do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz sankcja finansowa.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jeśli już, to TROJE KIEROWCÓW, skoro były to dwie kobiety i jeden mężczyzna...

;)
14-10-2021 13:09
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.