TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

10 2021

Trzech kierowców zatrzymanych na „podwójnym gazie”


Grodzisk News


foto: mazowiecka.policja.gov.plTrzech kierowców zatrzymanych na „podwójnym gazie” - Grodzisk News


W ostatni weekend grodziscy policjanci zatrzymali 3 osoby, które wsiadły za kierownicę samochodów po alkoholu. To dwie kobiety i mężczyzna w wieku od 19 do 66 lat.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– Mimo wielu prowadzonych akcji i policyjnych apeli, na drogach wciąż zatrzymywani są nietrzeźwi kierujący. W ciągu ostatnich 3 dni grodziscy policjanci zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, którzy wsiedli za kierownicę swoich pojazdów w stanie nietrzeźwości. Wszyscy podróżowali pod osłoną nocy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W Milanówku do kontroli drogowej zatrzymano 19-latkę kierującą oplem. Badaniem alkomatem wykazało, że miała ponad 1,5 promila w organizmie.

– Dzień później po 22.00 w Żelechowie funkcjonariusze sprawdzili kierującego bmw. Tu również okazało się, że 57-latek ma w organizmie niedopuszczalną dawkę alkoholu. Potwierdzeniem stanu nietrzeźwości zakończyła się też kontrola kierującej volkswagenem w niedzielę tuż przed północą w Starych Budach. O podejrzanym stylu jazdy 66-latki poinformował policjantów inny kierowca. Szybko okazało się, że kobieta wsiadła za kierownicę mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie – relacjonuje dalsze zatrzymania rzeczniczka grodziskiej komendy.

Kierowcy odpowiedzą teraz przed sądem za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi im za to kara do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz sankcja finansowa.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jeśli już, to TROJE KIEROWCÓW, skoro były to dwie kobiety i jeden mężczyzna...

;)
14-10-2021 13:09


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.