reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

20

10 2020

Trudny kontakt z oświatą w Grodzisku? Przyczyną m.in. kwarantanna


Grodzisk News


Trudny kontakt z oświatą w Grodzisku? Przyczyną m.in. kwarantanna - Grodzisk News


Mieszkańcy Grodziska skarżą się w komentarzach pod naszymi tekstami, że niemożliwy jest choćby telefoniczny kontakt z biurem oświaty. Okazuje się, iż przyczyną takiej sytuacji była m.in. kwarantanna pracowników


.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowieckiMieszkańcy zaniepokojeni są nasileniem epidemii w regionie i wyraźnie widocznym wzrostem zakażeń co dnia. Sporo przypadków koronawirusa odnotowuje się u osób związanych ze szkolnictwem. ? Niestety nie można się niczego dowiedzieć o planowanych krokach, bo do biura oświaty zwyczajnie nie sposób się dodzwonić ? pisze do nas jedna z czytelniczek.Postanowiliśmy sprawdzić, co jest przyczyną utrudnień w kontakcie. ? Niestety, dwa tygodnie temu w biurze oświaty wykryto zakażenie koronawirusem, toteż wszyscy pracownicy zostali skierowani na kwarantannę. Z tego bezpośrednio mogły wynikać utrudnienia w komunikacji. Teraz jednak większość osób już pracuje ? mówi nam Tomasz Krupski, wiceburmistrz Grodziska.? Jednocześnie podjęliśmy decyzję o rozdzieleniu pracy biura oświaty na dwie lokalizacje, aby jeszcze bardziej ograniczyć ryzyko zarażenia wirusem. Dlatego część urzędników pracuje w przypisanym na stałe biurze, a część ? w Mediatece. Także ze względów teletechnicznych kontakt mógł być utrudniony, ale wkrótce wszystko powinno działać jak należy ? podkreśla Krupski.Wiceburmistrz dodał, że dystansowanie społeczne i przestrzeganie zasad w szkołach sprawia, że jak dotąd kwarantanną trzeba było objąć w sumie 18 oddziałów w siedmiu placówkach. ? To stosunkowo niewiele jak na skalę pandemii ? dodaje.


reklama Grodzisk mazowiecki

ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.