reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

22

10 2020

Trudna walka Szpitala Zachodniego z koronawirusem. Pomoże wojsko


Grodzisk News


Trudna walka Szpitala Zachodniego z koronawirusem. Pomoże wojsko - Grodzisk News


W ostatnich tygodniach znacznie wzrosły dzienne liczby zakażeń koronawirusem w powiecie grodziskim. Decyzją wojewody w Szpitalu Zachodnim powstał oddział dla pacjentów chorych na COVID-19. Dyrektor szpitala poprosiła również wojsko do pomocy w punkcie pobrań próbek do testów na koronawirusa.


Krystyna Płukis przyznaje, że sytuacja jest trudna. ? Ale walczymy. Walczymy co sił, by pomóc pacjentom. W szpitalu decyzją wojewody utworzyliśmy oddział dla pacjentów chorych na COVID-19, liczy dziewięć łóżek i wszystkie są zajęte. Ostatnio do domu wypisaliśmy dwóch ozdrowieńców, a na ich miejsce weszli kolejni pacjenci.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki? Dodatkowo na SOR mamy cztery łóżka COVID-owe przeznaczone są dla pacjentów oczekujących przyjęcia na oddział. Także są zajęte? ? mówi nam Krystyna Płukis, dyrektor Szpitala Zachodniego.˜? Poprosiłam o wsparcie wojska przy obsłudze punktu pobrań próbek do badania na obecność koronawirusa, by nie wydłużał się czas oczekiwania. U nas ten czas jest i tak stosunkowo krótki w porównaniu do innych placówek ? dodaje.Dzięki pomocy wojskowych dłużej będzie pracował punk pobrań próbek. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 17.00, zaś w soboty ? od 7.30 do 12.00.


reklama Grodzisk mazowiecki

ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.