22 08 2019

Tribute to O.N.A., czyli koncert dla bezdomniaków w Grodzisku

22.08.2019, godz.: 17:03
Tribute to O.N.A., czyli koncert dla bezdomniaków w Grodzisku
fot. Mat. organizatora

W sobotę, 24 sierpnia odbędzie się kolejny koncert charytatywny w ramach cyklu Dog Rock. Tym razem w Grodzisku wybrzmią piosenki zespołu O.N.A. w interpretacji bandu Vierna.

Vierna to trójmiejski zespół rockowy założony w 2006 roku przez gitarzystę i kompozytora Vojtka. Charakteryzuje go drapieżne brzmienie z dodatkiem chili, oraz melodyjne kompozycje, i łatwo wpadające w ucho dźwięki. Atutem zespołu jest jego wokalistka Marion Jamickson która obdarzona jest charakterystycznym jedynym w swoim rodzaju głosem o szerokim spektrum barwy – od ciszy poranka po piekielną burzę. Zespół ma w swoim dorobku dwa albumy studyjne, obecnie trwają prace nad trzecim krążkiem, którego premiera planowana jest wiosną przyszłego roku. Skład zagrał wiele koncertów na różnych scenach, oprócz swojego autorskiego materiału, występuje z repertuarem zespołu O.N.A. – mówią ludzie z Grodziskiej Straży Zwierząt, która orrganizuje Dog Rock.

– Od wiosny tego roku do stabilnych fundamentów zespołu w osobach wokalistki, gitarzysty, basisty dołączyli nowi muzycy – perkusista znany z zespołu Blue Cafe, oraz producent wykonawczy i dyrygent instrumentów klawiszowych Wojciech Horny- legenda trójmiejskiej sceny – kręgosłup i filar uznanych formacji O.N.A. – Chylińska – Kombii – Patrycja Markowska – dodają.

Skład zespołu tworzą ponadto: Marion Jamickson (Marzena Ziołkowska) – wokal; Vojtek (Wojciech Buczyński) – gitara prowadząca; Tofik (Adam Wołoszczuk) – gitara, instrumenty klawiszowe; Longer (Tomasz Kamiński) – bas; Piotr Kolasa – perkusja.

Koncert w restauracji Grill pod Dębem (Żytnia 37) o godz. 20.00 dochód ze sprzedaży biletów w cenie 10 zł zostanie przeznaczony na pomoc bezdomniakom.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.