TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

02 2022

Transport dla potrzebujących mieszkańców


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: milanowek.plTransport dla potrzebujących mieszkańców - Grodzisk News


Centrum Usług Społecznych w Milanówku proponuje mieszkańcom miasta ogrodu usługi transportowe. Mogą z nich skorzystać m.in. osoby niepełnosprawne i zagrożone ubóstwem.


Milanowskie Centrum Usług Społecznych ma dla mieszkańców wiele programów pomocowych. Wśród nich są m.in. bezpłatne kursy zawodowe, usługi usprawniające, czy nowa opieka wytchnieniowa (więcej tutaj).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

CUS ma dla mieszkańców kolejną usługę. – Osoby niesamodzielne, które ani własnym staraniem ani za pomocą rodziny nie są w stanie zaspokoić potrzeby przemieszczania się, zapraszamy do skorzystania z nowej usługi transportowej door-to-door – poinformowało Centrum.

Kto może skorzystać z takiej usługi? Osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, osoby o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, osoby z  niepełnosprawnością sprzężoną, osoby z niepełnosprawnością intelektualną, osoby z  zaburzeniami psychicznymi, osoby korzystające z  wsparcia Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014–2020, osoby o dochodzie nie przekraczającym 150 proc. kryterium dochodowego, osoby w wieku poprodukcyjnym.

Szczegóły są dostępne pod numerem telefonu 22  551 92 01
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.