reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

09 2021

Tragiczny wypadek w Starych Budach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsTragiczny wypadek w Starych Budach - Grodzisk News


W czwartkowe popołudnie w miejscowości Stare Budy doszło do tragedii – zginął mężczyzna, prawdopodobnie został uderzony przez walące się drzewo.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Starych Budach doszło do przygniecenia mężczyzny przez drzewo. Mężczyzna pomimo długiej reanimacji przez pogotowie zmarł. Na miejscu było pogotowie ratunkowe, kilka zastępów straży pożarnej i policjanci – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 13.22 otrzymaliśmy zgłoszenie z informacją, że w Starych Budach w gminie Jaktorów drzewo przygniotło mężczyznę w wieku około 60 lat. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Dzwonkowej. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Mazowieckiego, jeden zastęp z OSP Jaktorów i jeden z OSP z Międzyborowa. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, obecny był już patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego, który prowadził resuscytację wobec poszkodowanego mężczyzny, który znajdował się obok powalonego drzewa – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pocięciu drzewa, aby umożliwić przejazd, ponieważ drzewo całkowicie zablokowało drogę. Później na prośbę ratownictwa medycznego zostało wyznaczone lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po zakończonej resuscytacji, zostaliśmy poinformowani o zgonie mężczyzny, po czym w porozumieniu z policją i zespołem ratownictwa medycznego zakończyliśmy nasze działania – dodaje rzecznik grodziskiej straży.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.